kristi@viimsijooga.ee
(+372) 53 422 544
Vastavalt tunniplaanile
kristi@viimsijooga.ee
(+372) 53 422 544
Vastavalt tunniplaanile

Eriüritused

Reedel, 13. septembril 19.00 – 20.30

Jooga Nidra gongiga – juhendatud rännak iseendasse

Jooga Nidra on juhendatud lõdvestus-meditatsioon, mis tervendab, loob muutusi ja tõstab vibratsiooni. Jooga Nidra ajal viiakse teid sügavasse une ja ärkveloleku vahelisse staadiumisse, kus keha on lõdvestunud ja meel on ergas.

Jooga Nidra praktika võimaldab meil kontakti luua oma sügavaima olemusega ja teada saada kes me oleme ja mis on meie tee.

Sellel õhtul saadavad meid Koshi kellad ja planetaarsed gongid: Sedna, Kuu ja Veenus, mis kõik on kandmas õrnu, kuid sügavaid ja võimsaid naisenergiaid. Gongid võimaldavad teha erinevaid kosmilisi helisid ning ka vaala- ja delfiinihäältele sarnaseid helisid.

Jooga Nidra praktika ja gongid täiendavad, võimendavad ja toetavad teineteist. Jooga Nidra ja gongihelid vabastavad blokeeringuid meie alateadvusest ka eraldiseisvana, kuid koos on nende toime võimendatud. Me äratame kõigepealt kogu keha ja selle erinevad kihid ning peale seda oleme täielikult valmis vastu võtma gongi tervendavat ja sagedust tõstvat vibratsiooni.

Lisaks saame juhendatud praktika käigus kontakti oma kõrgema teadvusega ja saame vastu võtta infot, mida tavaliselt argimõtted takistavad. Saame kuulata vastuseid meie jaoks olulistele küsimustele. Jooga Nidrat gongihelidega võib kogeda reisina nii sisemaailma kui ka rännakuna kosmilistel radadel. Iga kord on kogemus erinev.

Jooga Nidra on väga soovitatav praktika, kui kehasse on kogunenud pingeid. Pinges inimene ei ole kontaktis oma tõelise olemusega ja tema käitumine, olek ja reageeringud on kuhjunud pingetest mõjutatud. Lõdvestunud ehk loomulikus olekus inimene on seesmiselt õnnelik ja teab kuidas olla nii, et see on parim nii temale kui teda ümbritsevatele inimestele. Lõdvestavad praktikad vähendavad stressi ja ärevust, tänu millele immuunsüsteem tugevneb ja paraneb tervis füüsilisel, emotsionaalsel ja vaimsel tasandil.

Jooga Nidra gongiga toimub matil lamades. Pane selga mugavad riided või tule nii nagu oled. Midagi kaasa võtta ei ole vaja.

Jooga Nidrat juhendab joogaõpetaja Anna-Maria Annus. Lähemalt Anna-Mariast: http://annamariayoga.com/bio

Anna-Maria poolt juhendatud Jooga Nidra praktika baasiks on Swami Satyananda Saraswati õpetus jooga Nidrast, kuid iga kord laseb ta sündida just sellel, mis on konkreetsele õhtule parim.

Gongidel saadab Jooga Nidrat gongimeister ja heliterapeut Tiina Karjatse. Lähemalt Tiinast: https://hingekompass.ee/tegijad/tiina-karjatse/

Praktika ei eelda eelnevat kogemust meditatsiooni või joogaga.

Nagu iga teinegi praktika, võimaldab Jooga Nidra arengut just läbi korduva praktika, kuid ka juba esimesel korral võivad olla tuntavad mõjud.

Oled oodatud!

Seekordne rännak ei pruugi olla sobiv beebiootajatele.

Osalemiseks saada FB sõnum Viimsi Joogale, e-kiri kristi@viimsijooga.ee või sõnum telefonile 53 422 544.

Osalustasu 15€, Viimsi Jooga kuukaardiga 12€. Tasuda saab kohapeal nii sularahas kui pangakaardiga.

Viimsi Jooga stuudio asub Viimsi Äritares, aadressil Paadi tee 3, 3. korrusel, ruumis 333. Stuudios on olemas matid, plokid ja muud vajalikud vahendid üritusel osalemiseks. Ümberriietumiseks on stuudios kaks dušinurgaga riietusruumi. Viimsi Äritare parklad asuvad hoone ees ja taga.