kristi@viimsijooga.ee
(+372) 53 422 544
Vastavalt tunniplaanile
kristi@viimsijooga.ee
(+372) 53 422 544
Vastavalt tunniplaanile

Eriüritused

Reedel, 1. novembril 19.00 – 20.30

Hingedepäeva gongirännak: “Mänd – esivanemate vaimutarkuse puu”

Hingedepäeva gongirännakul laseme aromaatsel männikasvu teel, männi eeterliku õli lõhnal ja gongihelidel ennast juhatada imelisse võlumetsa, kus männi tervendav energia kosutab meie keha, meelt ja hinge.

Ammustest aegadest usutakse, et männil on võimas hingeõilistav energia, mis kaitseb kõige negatiivse eest ja aitab kontakti saada põlisrahvaste ning esivanemate vaimutarkusega.

Usutakse, et männi energia puhastab inimese aurat ning aitab luua filtri ja barjääri negatiivsele psüühilisele energiale ning võõrastele emotsioonidele.

Emotsionaalselt on männi energia kaastundlik ja rahustav. Ta annab meile alandlikkust ja leplikust, sitkust ja julgust usaldada. Mänd võtab ära nukruse ning aitab elule leida taas suuna ja sihi, kui oleme selle kaotanud. Männi lõhn ja energia aitavad kõrvaldada kõike, mis segab meil oma otsustele jõudmist ning suurendab mõtte ja hingeselgust.

Ravimtaimena on männil viiruste vastane, antiseptiline, toniseeriv, lima eemaldav, hingamisteid tervendav, taastav, diureetiline, valuvaigistav, vitaalsust ergutav ja neerupealseid stimuleeriv toime. Mänd ravib närve ning kõiki stressiga seotud haigusi.

Sel õhtul loomegi läbi maitse- ja lõhnameele ühenduse männi hingeõilistava energiaga ning seejärel liigume läbi lühikese juhendatud lõdvestuse-meditatsiooni gongirännakule oma sisemisse männilõhnalisse võlumetsa.

Meditatsiooni eesmärk on avada ennast männi võimsale energiale, et saaksime kontakti esivanemate ja põlisrahvaste sügava tarkusega ning tervendaksime oma keha, vaimu ja hinge.

Meditatsioonile tulles võid juba enne mõtiskleda, mida sellelt rännakult ja männi tervendavalt energialt enda jaoks soovid.

Männikasvu tee, männi eeterliku õli aroom, juhendatud lõdvestus-meditatsioon ja gongihelid täiendavad, võimendavad ja toetavad teineteist. Gongid võimaldavad teha erinevaid kosmilisi helisid ning ka vaala- ja delfiinihäältele sarnaseid helisid. Gongihelid läbivad meie keha ja meele sügavamaid kihte ning tervendavad sügavalt meie alateadvust.

Sel õhtul saadavad meid planetaarsed gongid: Sedna, Kuu ja Veenus, mis kõik on kandmas õrnu, kuid sügavaid ja võimsaid naisenergiaid.

Sisemise võlumetsani juhendab teid joogaõpetaja Kristi Allas: http://www.viimsijooga.ee/team/kristi-allas/

Jalutuskäiku sinu sisemises võlumetsas saadab gongidel gongimeister ja heliterapeut Tiina Karjatse: https://hingekompass.ee/tegijad/tiina-karjatse/

Osalemiseks saada FB sõnum Viimsi Joogale, e-kiri kristi@viimsijooga.ee või sõnum telefonile 53 422 544.

Osalustasu 15 €, Viimsi Jooga kuukaardiga 12€.

Tasuda saab kohapeal nii sularahas kui pangakaardiga.

Viimsi Jooga stuudio asub uues Viimsi Äritares, aadressil Paadi tee 3, 3. korrusel, ruumis 333.

Stuudios on olemas kõik vahendid meditatsiooniõhtul osalemiseks. Ümberriietumiseks on stuudios kaks dušinurgaga riietusruumi. Viimsi Äritare parklad asuvad hoone ees ja taga.