kristi@viimsijooga.ee
(+372) 53 422 544
Vastavalt tunniplaanile
kristi@viimsijooga.ee
(+372) 53 422 544
Vastavalt tunniplaanile

Eriüritused

Reedel, 12. aprillil kell 19.00 – 21.00

Eluenergiat aktiveeriv ja tasakaalustav gongimeditatsioon

Oled oodatud eluenergiat aktiveerivale ja tasakaalustavale juhendatud meditatsioonile ning gongirännakule.

Eluenergia ehk Prana on see jõud, mis annab kõigile elusolenditele “eluhinguse”, see “miski”, mis paneb südame tööle, meid iseenesest sisse-välja hingama, parandab haavu ja haiguseid, paneb lapsed kasvama, taimed seemnest tärkama jne.

Me oleme terved ja õnnelikud siis, kui eluenergia saab meis vabalt voolata, kuid tahes tahtmata tekib elu käigus ka ebakõlasid, mis takistavad me eluenergiat vabalt voolamast. Need takistused võivad tekkida nii füüsilises kehas, emotsioonide-mõtete tasandil kui ka alateadvuse tasandil.

Sellel meditatsiooniõhtul lähemegi sisemisele rännakule läbi meie endi erinevate tasandite: füüsiline keha, eluenergia tasand (eeterkeha), mõtete-emotsioonide tasand, isiksuse-alateadvuse tasand ja südame tasand.

Meditatiivses seisundis oleme võimelised nägema-tajuma ebakõlasid ja takistusi neis kihtides, mis takistavad eluenergial vabalt voolamast ning saame muuta neid.

Õhtut alustame lihtsate füüsiliste harjutuste ja hingamisharjutusega kristallkausihelide saatel. Füüsilised harjutused koos rahuliku hingamisega mõjutavad me eluenergia varusid ning teevad kehasse ruumi, et eluenergial oleks kehas ruumi ringelda. Hingamisharjutusega saame juhtida ja ergutada eluenergia voolamist kehas.

Harjutustele järgneb juhendatud meditatsioon kristallkausihelide saatel läbi inimese viie tasandi. Kristallkausihelide saatel on lihtne saavutada meditatiivne seisund ning seeläbi kogeda meditatsiooni sügavamat mõju.

Juhendatud meditatsioonile järgneb gongirännak, mille ajal lõdvestume sügavalt ja laseme gongihelidel viia end veelgi sügavamale iseenda imelisse sisemaailma. Gongihelid läbivad meie keha ja meele sügavamaid kihte, tasakaalustades ja puhastades energiakanaleid mida mööda eluenergia me kehas laiali kantakse ning lahustades sinna tekkinud “ummistusi” ja “sõlmesid”.

Füüsilised harjutused, hingamisharjutus, juhendatud meditatsioon, kristallkausi- ning gongihelid täiendavad ja toetavad teineteist ning võimendavad kogu protsessi veelgi.

Meid saadavad sel õhtul planetaarsed gongid: Sedna, Kuu, Veenus ja Heiron ning Koshi kellad – Maa, Vesi, Tuli ja Õhk ning kristallkausid.

Jooga ja juhendatud meditasiooni viib läbi joogaõpetaja Kristi Allas: http://www.viimsijooga.ee/team/kristi-allas/

Gongidel ja kristallkaussidel saadab gongimeister ja heliterapeut Tiina Karjatse: https://hingekompass.ee/tegijad/tiina-karjatse/

Osalemisest anna palun teada sõnumiga Viimsi Joogale, e-kirjaga kristi@viimsijooga.ee või sõnumiga telefonile 53 422 544.

Osalustasu 15 €, koos ja Viimsi Jooga kuukaardi omanikele 12€.

Tasuda saab kohapeal nii sularahas kui pangakaardiga.

Viimsi Jooga stuudio asub Viimsi Äritares, aadressil Paadi tee 3, 3. korrusel, ruumis 333.

Stuudios on olemas kõik vahendid meditatsiooniõhtul osalemiseks. Ümberriietumiseks on stuudios kaks dušinurgaga riietusruumi. Viimsi Äritare parklad asuvad hoone ees ja taga.