kristi@viimsijooga.ee
(+372) 53 422 544
Vastavalt tunniplaanile
kristi@viimsijooga.ee
(+372) 53 422 544
Vastavalt tunniplaanile

Eriüritused

Reedel, 6. märtsil kell 19.00 – 21.00

Aktiivne energia vabastamise meditatsioon ja gongirännak

Kordame taas seda erilist üritust ja praktiseerime aktiivset meditatsiooni kristallkausi- ja gongihelide saatel, mille eesmärk on panna eluenergia oma kehas vabalt ja takistusteta ringlema ning suurendada oma isiklikku jõudu.

Aktiivne meditatsioon koosneb seeriatena tehtavatest spetsiaalsetest füüsilistest harjutustest, millele järgneb rahuhetk ja taotluse kinnitus. Seejärel aktiveerime taotluse veel tugevamalt gongihelidega. Meditatsiooni lõpetab rahulik süvalõdvestus lamades gongihelide saatel.

Kui eluenergia meis vabalt ei liigu, tunneme pidevat väsimust, apaatiat ja närvilisust ning me välimus on tuhm ning kurnatud. Spetsiaalsete meditatiivsete liikumiste abil on võimalik enda heaolu ja välimust märgatavalt parandada. Sel õhtul tehtavad harjutused puhastavad sügavalt nii füüsilist kui emotsionaalset keha, aktiveerivad ja seejärel tasakaalustavad meie energiakeskused, mille tulemusel suureneb meie isiklik (mõju)jõud ja energia ning me suudame paremini oma energiat suunata ja koondada. Meie välimus ja olemus muutuvad säravamaks, puhanumaks ning me isiklik karisma pääseb esile. Gongi helid läbivad meie keha ja meele sügavamaid kihte ning võimendavad kogu protsessi veelgi ja on võimalik kogeda ekstaatilisi hetki oma tõelise energia tunnetamisel.

Sel õhtul saadavad meid planetaarsed gongid: Sedna, Kuu ja Veenus, mis kõik on kandmas õrnu, kuid sügavaid ja võimsaid naisenergiaid.

Tehtavad harjutused on lihtsad ja meditatsiooniõhtul osalemine ei eelda eelnevat kogemust meditatsiooni või joogaga. Sel õhtul tehtavaid harjutusi võib iga üks ka hiljem iseseisvalt praktiseerida, et oma füüsilist ja emotsionaalset heaolu igapäevaselt toetada.

Selga vali mugavad riided, mis võimaldavad erinevaid liigutusi sooritada. Sobivad on näiteks elastsed retuusid ja elastne särk või top. Joogaliikumisi on kõige mugavam teha paljajalu.

Soovitav on kaasa võtta ka vahetussärk, kuna tehtavad harjutused võivad keha higistama panna.

Hoidu vähemalt 3 tundi enne aktiivset meditatsiooni raskemast söögist ja kohvist. Paar tundi enne sobivad hästi puuviljad, vesi ja taimsed teed.

NB! Üritus on sobilik alates 12-aastastele.

Meditatsioonipraktika viib läbi joogaõpetaja Evelin Märtson-Nava: http://www.viimsijooga.ee/team/evelin-martson-nava/

Gongidel ja kristallkaussidel saadab gongimeister ja heliterapeut Tiina Karjatse: https://hingekompass.ee/tegijad/tiina-karjatse

Oma osalemisest anna palun teada Facebooki sõnumiga Viimsi Joogale, e-kirjaga kristi@viimsijooga.ee või sõnumiga telefonile 53 422 544.

Osalustasu 15 €, Viimsi Jooga kuukaardiga 12€. Tasuda saab kohapeal nii sularahas kui pangakaardiga.

Viimsi Jooga stuudio asub uues Viimsi Äritares, aadressil Paadi tee 3, 3. korrusel, ruumis 333. Stuudios on olemas matid, plokid ja muud vajalikud vahendid töötoas osalemiseks. Ümberriietumiseks on stuudios kaks dušinurgaga riietusruumi. Viimsi Äritare parklad asuvad hoone ees ja taga.