kristi@viimsijooga.ee
(+372) 53 422 544
kristi@viimsijooga.ee
(+372) 53 422 544

Brite Vilgo

Joogaõpetaja

Brite Vilgo

Brite joogapraktika sai alguse üle kümne aasta tagasi, mil ta tutvus esmalt Kundalini joogaga. 2002. aastal sai Brite esimese Reiki pühitsuse ja läbis esimese Reiki astme.

Brite 2011. aasta tõi kaasa põhjalikuma tutvumise Alexanderi tehnikaga, mil ta läbis baaskursuse (26h) ja koolituse liikumistundide läbiviimise metoodikast Alexanderi tehnika printsiibil (8h). Õppinud ja lõpetanud Tartu Ülikooli Viljandi Kultuuriakadeemia etenduskunstide osakonna tantsuõpetaja erialal, täiendades end vahetusüliõpilasena nii tantsu kui ka fotograafia erialal Inglismaal, jätkates hoistilistel avastustel ja kasvamisel. Süvenes huvi sisemise maailma arengutest ja sellest, mis silmale üldjuhul nähtamatu.

2015. aastal läbis Brite esimese Yin jooga tutvustava paaripäevase koolituse Pille Eikneri juures. Sama aasta sügisel läbis ta 50-tunnise Yin jooga õpetajate koolituse esimese osa- anatoomia, teooria ja praktika, õpetajateks Sebastian Pucelle ja Murielle Burellier. Aasta hiljem läbis ta samade õpetajatel käe all Yin jooga õpetajate teise osa koolituse, mis keskendus meridiaanide teooriale, viie elemendi õpetusele kehas ja traditsioonilisele Hiina meditsiini tutvustamisele omandades nii teooria kui ka kogedes sügavamalt Yin joogat praktikas.

2017. aastal läbis Brite Lauri Rannamaa kinesioteipimise baaskoolituse. Kahel järjestikusel aastal osales ta Ervin Menyhart’i koolitusel Ashtanga ja Vinyasa Flow kui jooga dünaamika täielik ekspositsioon.

Tule, nagu oled- ole, nagu oled!​

Brite tegemiste kohta leiad infot Facebookist

ja

Instagramist:

https://www.instagram.com/b.vilgo/, https://www.instagram.com/britevilgo/, https://www.instagram.com/olenaguoled/