kristi@viimsijooga.ee
(+372) 53 422 544
kristi@viimsijooga.ee
(+372) 53 422 544

Kaie Kuuler

Joogaõpetaja

Kaie Kuuler

Kaie on erinevatel eluperioodidel tegelenud nii jooga, pilatese, shindo, bailatino, massaaži kui ka muude praktikatega. Viimased aastad on Kaie siiski rohkem joogale pühendanud, sest joogas on keha ja vaimu treenimine mõnusalt tasakaalus ning just seda peab ta kõige olulisemaks.

Uudishimu ning suur huvi erinevate keha-meele praktikate mõju ja meetodite vastu on viinud Kaie mitmetele kursustele ja koolitustele.

Kaie sõnul on erinevate koolkondade ja meetodite tundma õppimine avardanud ta maailmapilti ning võimaldanud näha suuremat pilti, kuidas inimene ja maailm toimivad. Erinevate koolkondate ja õpetustega tutvudes on huvitav olnud see, et iga uus meetod, mis mõnele varasemalt õpitule esialgu vasturääkiv tundub, on osutunud siiski oluliseks pusletükiks, mis sobitub suurde pilti.

Suurest huvist joogapraktikate vastu läbis Kaie ka joogaõpetajate koolituse, kuid siiski mõttega, et ta õpib ennekõike enda jaoks. Õpetajaks olemine tundus siis veel kauge ja kättesaamatu unistus. Aga unistused kipuvad vahel täituma ja juba enne joogaõpetajatete koolituse ametlikku lõppu hakkas Kaie joogatunde juhendama nii Viimsi Jooga stuudios, kui ka mujal.

Kaie on oma loomult aktiivne ja loominguline inimene. Lisaks joogale on ta kireks kokkamine, aiakujundamine, rätsepatöö ning ta on tuntud ka “QLR disain” kaubamärgi rõivadisainerina.

Kaie moto on: “Unista suurelt!”

Läbitud olulisemad koolitused:

TRE teraapia kursus 2015
Mindfulness 2016
Biosensoorse Psühholoogia Instituut, Bioenergeetika baaskursus 2017
Lastejooga õpetaja kursus 200h 2017
Biosensoorse Psühholoogia Instituut, Bioenergeetika baaskursus 2018
Biosensoorse Psühholoogia Instituut, Müstika suvekursus 2018
Yoga Alliance RegisteredTeacher Training Program, Pille Eikner 200h 2018
Yoga-Method seminar Mikhail Pavlov, 12h 2019

Pidev enesetäiendus on Kaiele oluline ning läbitud koolituste ja kursuste nimekiri täieneb tal pidevalt.

Kaie tegemiste kohta leiad infot Facebookist: Q-Jooga