kristi@viimsijooga.ee
(+372) 53 422 544
kristi@viimsijooga.ee
(+372) 53 422 544

Kristi Allas

Joogaõpetaja

Kristi Allas

Kristi kuulis esimest korda joogast 7-8 aastasena, kui keegi ütles, et joogat osates saab hästi targaks, terveks kui purikas ja võib elada 100 aastaseks. 12-aastaselt ostis ta omale esimese joogaõpiku, mis tookord jäi siiski riiulile seisma.

Teadlikult hakkas Kristi joogaga tegelema 2000-aastate alguses. Sellest ajast on tema joogateekonnal ette tulnud nii pause kui ka intensiivseid õpingute perioode. Ta on kogemusi ja õpetust saanud erinevate õpetajate käe all ja kokku puutunud erinevate joogakoolkondade õpetustega.

Kristi on läbinud Yoga Alliance’i 200h Vinyasa joogaõpetaja koolituse. Täiendavalt on Kristi õppinud Hiina meditsiinil põhinevat Yin joogat ja jooga-anatoomiat ning klassikalist joogat ja joogateraapiat. Ta on läbinud Yoga Alliance’i 30h rasedate jooga juhendajate koolituse ning osalenud paljudel teistel joogaga seotud täiendkoolitustel ja töötubades.

Kristi ei pea ennast ühegi kindla joogakoolkonna andunud järgijaks. Kokkupuude väga erinevate joogastiilide ja koolkondade õpetustega on inspireerinud ja julgustanud Kristit lähenema oma isiklikule praktikale ja joogatundide juhendamisele loominguliselt ja oma sisetunnet usaldades. Spetsiaalsete täiendkoolituste kõrval peab Kristi enesetäienduse ja -arengu jaoks tähtsaks ka osalemist oma kolleegide-joogaõpetajate joogatundides, kus ta uusi teadmisi ning inspiratsiooni ammutab.

Jooga on Kristi jaoks elurõõmu ja enesearmastust äratav ning keha ja meelt tervendav loominguline protsess, mida ei saa panna raamidesse. Joogaõpetajana soovib ta julgustada ja inspireerida inimesi ennast usaldama ja oma sisemist tarkust kuulama.

Lisaks joogale tegeleb Kristi ka klassikalise balletiga, mis on tema südamelähedane hobi olnud juba lapsepõlvest saati. Elus inspireerivad Kristit kirglikud ja siirad inimesed, kaunid kunstid ja loodus. Kristi teab oma kogemustest, et kui sa ei leia oma teed, siis tuleb leida üles oma kirg ning see juhib sind sinu teele.

Kristi tegemiste kohta leiad infot Viimsi Jooga Facebooki lehelt

ja

Instagrami kontolt

või kirjutades kristi@viimsijooga.ee .